The Tap Tap načerno

Termín akce:

1. 5. — 30. 9. 2017

Popis akce:

Smysl pro černý humor je specificky česká vlastnost a prochází napříč celou naší společností. Zasmějte se společně s námi vtipům o lidech s hendikepem. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The TapTap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen. Výstava je nainstalována v přízemí borovanského kláštera v tzv. pivovarském sále a veřejnosti je přístupná zdarma v otevírací době infocentra.

V infocentru je možné přispět do zapečetěné kasičky na podporu dostavby Jedličkova ústavu.

Dostavbou Jedličkova ústavu vzniknou prostory pro vzdělávací centrum STUDEO (www.studeo.cz), které umožní lidem s hendikepem na sobě pracovat. Pomozte vybudovat unikátní vzdělávací centrum pro lidi se speciálními potřebami.

Tříletou veřejnou sbírku pořádal zapsaný spolek TAP ve spolupráci s kapelou The Tap Tap (www.thetaptap.cz), společností Agrofert (www.agrofert.cz), Nadačním fondem Avast (http://nadacnifond.avast.cz/index.html), Jedličkovým ústavem (www.jus.cz) a MHMP (www.praha.eu). Projekt je dlouhodobě podporován také Ministerstvem kultury ČR (www.mkcr.cz).

Typ akce: Výstavy

Zpět na kalendář akcí