Bezpečně do školy

Termín akce:

2. 9. 2017, 1000

Popis akce:

Kde: Sportovní areál TJ Calofrig, koupaliště Lzna, dopravní hřiště v ZŠ

Vstupné: zdarma

 

Na první zářijovou sobotu připravilo město Borovany ve spolupráci s Klubem mladých Borovany a za podpory místních spolků a organizací hezkou tečku za končícími letními prázdninami - sportovní den, který nadchne děti i dospělé.

Akce se bude odehrávat na hřištích TJ Calofrig, koupališti Lazna a novém dopravním hřišti v areálu základní školy. Pro návštěvníky budou připraveny hry a soutěže inspirované tradičními sporty jako fotbal, nohejbal, volejbal či stolní tenis. Zpestřením budou nafukovací zábavné atrakce, ukázka freestylové show nebo vystoupení borovanských taekwondistů. Zájemci si budou moci vyzkoušet jízdu na elektrických koloběžkách a segwayi, ověřit svou šikovnost a přesnost při jízdách s modely lodí či střelbě ze vzduchovky, vyzkoušet si jízdu po dopravním hřišti simulujícím skutečné dopravní situace, svézt se bojovým vozem pěchoty či zhlédnout ukázku práce psovodů, vodních záchranářů, hasičů a policistů. Vstup na akci je zdarma, zajištěno je posezení i občerstvení a samozřejmě kopa sportovní zábavy. Tak se přijďte rozloučit s letošními prázdninami ve sportovním duchu. Sportu zdar!

Program:

10:00 – 16:00 hodin sportovní hry a soutěže pro děti, nafukovací zábavné atrakce – sportovní areál TJ Calofrig

10:00 – 15:00 bezpečně v provozu – dopravní hřiště v areálu ZŠ

13:00 – 13:15 ukázka práce psovodů – koupaliště Lazna

13:15 – 13:30 vystoupení bojového umění Taekwon-do – koupaliště Lazna

13:30 – 14:00 ukázka práce vodních záchranářů – koupaliště Lazna

14:15 – 14:30 freestylová cykloshow – před vstupem na koupaliště Lazna

15:00 – 15:30 ukázka zásahu JSDH na hořící vozidlo – louka mezi sportovním areálem a koupalištěm Lazna

Poděkování

Město Borovany tímto děkuje následujícím spolkům, organizacím i jednotlivcům za výpomoc se zajištěním sportovního dne: Klub mladých Borovany, TJ Calofrig Borovany, E.ON Česká republika, s.r.o., Obvodní oddělení PČR Lišov, HZS Jihočeského kraje, JSDH Borovany, Nadační fond Kryštůfek, ZOO Dvorec, Gladiators gym Taekwondo Borovany, PŠK Borovany, KLoM Maják Borovany, Ing. Radomil Dvořák – Marinsound, MUDr. Šup – SSK Borovany, Petr Kočvara – vodní záchranná služba, Jan Tomek – freestylová show, ukázka psovodů, pan Macek – bojová vozidla, Josef Neuberg – vojenská historická vozidla.

Typ akce: Pro děti, Sport

Zpět na kalendář akcí