The Tap Tap

Termín akce:

25. 6. 2016, 1800

Popis akce:

Kde: Areál kláštera - pódium v zahradě, Žižkovo náměstí 1, 373 12 Borovany

Vstupné na koncert: 200 Kč v předprodeji / 220 Kč na místě / předprodej CBsystem 
ZTP a děti do 15 let sleva 50%, děti do 6 let zdarma

Vstup na Den otevřených dveří Nazaretu a jarmark neziskových organizací od 10 do 17 hodin: ZDARMA

 

Kapela The Tap Tap rozjede v borovanské zámecké zahradě párty na kolečkách k zakončení dne otevřených dveří dílny Nazaret a jarmarku neziskových organizací, který bude probíhat od 10 do 17 hopdin v areálu klášterní zahrady.

Jarmark bude doprovázen občerstvením a bohatým doprovodným programem pro děti i dospělé - retro hry a soutěže, ping pong pro nevidomé, malování keramiky, skákací hrad, malování na obličej, vystoupení tanečních i hudebních souborů, žonglérská vystoupení, výstava výtvarných prací a další... Vstupné do klášterní zahrady od 10 do 17 hodin ZDARMA.

Od 18 hodin pak handicapovaní umělci ze skupiny The Tap Tap předvedou, jak jsou postižení muzikou! The Tap Tap nabízí široký repertoár, v němž najdete jak převzaté písně, tak vlastní tvorbu. Největším hitem je bezesporu Řiditel autobusu. Tuto píseň složil písničkář Xindl X jemuž se vtipně podařilo vystihnout absurdní podmínky v městské hromadné dopravě a pohrdavé chování některých řidičů vůči vozíčkářům a postiženým lidem. Momentálně se repertoár The Tap Tap skládá z jejich vlastních skladeb a originálně přepracovaných písní známých umělců (Helena Vondráčková, David Koller, Dan Bárta, Ondřej Hejma, Vladimír Mišík atd.), kteří s nimi také spolupracují.

"Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí." Šimon Ornest, kapelník a manažer The Tap Tap

Více o kapele na: http://www.thetaptap.cz/

Video: https://www.youtube.com/user/thetaptap

Předprodej v okolí:

Infocentrum Borovany, Žižkovo náměstí 1 - klášter, 373 12 Borovany

KIC Kaplice, Linecká 305, 382 41 Kaplice

KIC Trhové Sviny, Žižkovo náměstí 92, 374 01 Trhové Sviny

KIC Nové Hrady, nám. Republiky 46, 373 33 Nové Hrady

Turistické informační centrum Třeboň, Masarykovo nám. 103, 379 01 Třeboň

Turistické informační centrum, nám. Přemysla Otakara II.1, 370 01 České Budějovice

Online rezervace a kompletní seznam prodejních míst na: www.cbsystem.cz

Typ akce: Koncerty

Zpět na kalendář akcí