Útulná chaloupka ve Lhotě u Mladošovic pro čtyřčlennou rodinku jako malovaná. Do Třeboně, Borovan, Českých Budějovic nebo Krumlova je to odtud co bys kamenem dohodil.

Umístění a dostupnost objektu

Chaloupka je jednoduše dostupná automobilem, parkování na vlastním pozemku. V obci je autobusová zastávka a hostinec. Prodejna potravin je vzdálena 2 km.

Vybavení objektu

Tři obývací pokoje, koupelna se sprchovým koutem, wc. Obytná kuchyň s jídelním koutem, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice. Možnost vytápění pevnými palivy. TV, krbová kamna, venkovní posezení s ohništěm a grilem. Úschovna kol v uzamykatelném prostoru.

Letní sezona

Od 1. dubna do 30. září týdenní pobyt za celý objekt 8 120 Kč. Platba předem na účet. Případně minimální doba ubytování 3 noci.

Zimní sezona

Od l. října do 31. března není možnost ubytování.

Celoroční aktivity

Dobře značené cykloturistické stezky pro rodiny s dětmi, pro sportovce vhodné terény v nedalekých Novohradských horách. V Třeboni vzdálené pouhých 12 km: wellness v Lázních Aurora, zámek, pivovar Regent, Schwarzenberská hrobka, Divadlo J. K. Tyla, Dům přírody Třeboňska, Akvária Vratislavský dům, Galerie buddhistického umění ve vodárenské věži, Dům Štěpánka Netolického, vyhlídkové plavby po rybníku Svět, král rybníků Rožmberk. Sportovní rybolov, splouvání řeky Lužnice, houbaření, gastronomické speciality, zoologická zahrada Dvorec, Buškův vodní hamr, Český Krumlov, České Budějovice, Červená Lhota, Trocnov, Hojná Voda ... vše doslova za rohem!

 

Kontakt

Hana Šindlová

+420 725 553 272

Zpět na výpis subjektů