Přidat do programu Zobrazit mapu

Chalupa Borovanské baroko

Chalupa se nachází na okraji městského centra Borovan.Objekt s uzavřeným dvorem poskytuje ubytovaným soukromí a přitom veskeré služby( obchody,večerka,infocentrum,wellnes,přírodní koupaliště,krytý bazén,půjčovna elektrokol.....)je ve vzdálenosti možné chůze.

Možné ubytování až 8 dospělích osob, k dispozici dětská postýlka a přistýlka.Bezproblémové parkováni přímo před chalupou.

Chalupa ze 16.století,která je po celkové rekonstrukci , plně vybavena,tak ,aby návštěvník nemusel vozit nic sebou.Tzn.vybavená kuchyně elektrospotřebiči,prostředky na mytí,uklid,pracka se sušičkou,žehlicka,fén,lednice,mikrovlnná trouba,toustovač,rychlovarná konvice,v celém objektu wifi připojení,moderníma smart TV.

V kryté pergole s malou venkovní kuchyńkou  můžete posedět, v mikrovlnné troubě ohřát jídlo,na plynovém grilu připravit své oblíbené pochutiny.

Městečko Borovany nabízí zajímavé aktivity a má stategickou polohu pro uskutecnění mnoha volnočasových aktivit,které jsou velmi dobře přístupné autem nebo na kole.

Např. Klášter Borovany, přírodní koupaliště Lazna,krytý bazén,památník Jana Žižky z Trocnova,rybník Linda-možnost rybaření, zoo Dvorec,klášter a hrad Nové Hrady, Terčino ůdolí,Český Krumlov, Třeboň atd

KONTAKT: tel.608 027 299, email: 12345jack@seznam.cz

Zpět na výpis subjektů