Přidat do programu Zobrazit mapu

Residence Safari Resort

ZJISTIT DOSTUPNOST, CENY A REZERVOVAT SI VÁŠ POBYT MŮŽETE ZDE

RESIDENCE SAFARI RESORT

Podnikněte výlet do jižních Čech a ubytujte se v jednom z luxusních apartmánů, zařízených v zámeckém stylu a přitom kompletně a moderně vybavených. Nebo raději dáte přednost jednomu z hotelových pokojů, které jsou vybaveny v Safari stylu? Dvě budovy s apartmány a pokoji, restaurace, parkování, velké množství aktivit pro děti i dospělé přímo v resortu, nespočet tras pro pěší i cyklistické výlety v okolí, krásná příroda, zajímavá místa, památky, kulturní vyžití. Těšíme se na Vaši návštěvu!

V budově Chateau na Vás čekají kompletně zařízené apartmány v zámeckém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem o rozloze od 27 m2 do 72 m2. Každý apartmán má vlastní koupelnu, obývací pokoj, vybavenou kuchyňku, ložnici, klimatizaci, trezor, SMART LED TV a WiFi zdarma. Kuchyňka je vybavena nádobím, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí. V koupelně jsou připraveny ručníky, kosmetika a vysoušeč vlasů. Můžete si vybrat z více variant podle vašich potřeb. Některé apartmány mají vlastní dřevěnou terasu s krásným výhledem na rybník a okolní přírodu. Jiné mají manželskou postel s nebesy v zámecké věžičce. Téměř všechny mají vanu.

V budově Bison Lodge se nachází dvou- až čtyř- lůžkové pokoje, které byly v roce 2019 zcela nově vybudovány a jejich styl koresponduje s přírodou, která se nachází okolo Vás. Pohodlné dvoulůžkové postele, pohovka, úložné prostory, klimatizace, SMART LED TV, Wi-Fi zdarma, vlastní koupelna se sprchovým koutem a mnoho dalšího. Z každého pokoje se dá vyjít na terasu nebo přímo do prostoru Safari Resortu.

V Teepee village Tatanka využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů v naší teepee vesničce. Tohle ubytování je především o zážitku. Romantika pro dva, dobrodružství pro děti, zážitky s kamarády.

SAFARI PARK

V našem Safari Parku naleznete až 20 druhů zvířat, k viděni jsou kozy, koně, daňci, jeleni či exotické druhy jako velbloudi, lamy nebo klokani. Užijte si krásný výlet na v Hluboké u Borovan.

SAFAŘIŠTĚ

V našem Safari parku nemáme pouhé dětské hřiště. Mále Safariště! Široký výběr atrakcí na ploše 6000m2. Zažijte nekonečnou porci zábavy v našem stylovém fun-parku.

BIKE CENTRUM

Prověřte svoje schopnosti na naší Pump track, která je vhodná jak pro děti, tak dospělé. Pro ty zkušenější zde máme připravený skill track. Zažijte ten pravý adrenalin v Hluboké u Borovan.

ZJISTIT DOSTUPNOST, CENY A REZERVOVAT SI VÁŠ POBYT MŮŽETE ZDE

KONTAKT

Residence Safari Resort
Hluboká u Borovan 26
373 12 Borovany

telefon: +420 770 160 873
e-mail: info@residencesafariresort.cz
WWW: www.residencesafariresort.cz
Facebook: Residence Safari Resort

Zpět na výpis subjektů